21 Апрель
Про законопроект н.д. ВР України Ю. Мамчура щодо надання ЗСУ функції ЦВС та про діяльність груп ЦВС в ефірі «Радіо Вісті»
Новини

Про законопроект н.д. ВР України Ю. Мамчура щодо надання ЗСУ функції ЦВС та про діяльність груп ЦВС в ефірі «Радіо Вісті»

1294
Мініатюра: 129

Сьогодні в ефірі «Радіо Вісті» в програмі «Свіжий погляд» однією з тем для обговорення було питання щодо роботи підрозділів цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України (ЦВС ЗСУ) в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Так, ведучі поспілкувалися із начальником Управління ЦВС ЗСУ полковником Олексієм Ноздрачовим, який коротко розповів про діяльність груп ЦВС та перспективи розвитку цього напрямку. Також в ефірі «Свіжого погляду» про стан справ у взаємодії цивільного населення та ЗСУ у Луганській області розповів начальник групи ЦВС оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» підполковник Павло Коротченко.

Обговорення питання ЦВС з 14:53 хв по 24:03 хв

В другій половині програми до ефіру запросили народного депутата України VIII скликання Юлія Мамчура, який розповів про деталі Проекту Закону № 2153а від 23.06.2015 про внесення змін до законів України «Про Збройні Сили України» та «Про оборону України» (щодо здійснення Збройними Силами України цивільно-військового співробітництва). Так, Юлій Мамчур підкреслив важливість ролі цивільно-військового співробітництва в умовах, що склалися на Сході України та перспективи правового врегулювання діяльності ЦВС.

Читайте також:  Вітаємо з Днем народження капітана 2 рангу Сергія Ткачука!

В студію, також, додзвонився волонтер Олег із Києва, який працює із мешканцями Луганської області в Станиці Луганській. Олег поділився власним досвідом роботи з офіцерами ЦВС та наполіг на важливості роботи військових з місцевим населенням та на збільшенні чисельності представників ЦВС.

Обговорення питання ЦВС з 32:48 хв по 41:07 хв

 

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору