Новини

В Києві пройшли Всеукраїнські збори пошуковців в рамках гуманітарного проекту ЗСУ “Евакуація-200”

2136
Мініатюра: 2

В столиці України пройшли Всеукраїнські збори пошуковців. В рамках гуманітарного проекту Збройних Сил України “Евакуація-200”, в склад якого входять Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України,  Всеукраїнське громадське об’єднання “Союз народна пам’ять” та Національний військово-історичний музей України, було підведено підсумки роботи за 2014-2015 роки, обговорено проблемні питання та питання щодо подальшої взаємодії.

Також, важливо зазначити, що під час заходу відбулося нагородження волонтерів-пошуковців, завдяки зусиллям яких загиблі бійці отримують останню шану та належний похорон. Нагороди волонтерам в ході Всеукраїнських зборів пошуковців вручив перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-полковник Геннадій Воробйов.

Про це повідомляє УЦВС ЗСУ із посиланням на сторінку Генерального штабу Збройних Сил України у соціальній мережі Facebook.

— З квітня 2014 року в Україні триває трагічна і героїчна боротьба. Тисячі патріотів віддали свої життя за незалежність України, — відзначив генерал-полковник. — Від імені Збройних Сил України, Генерального штабу, Міністерства оборони я дякую Союзу «Народна пам’ять» та іншим волонтерським організаціям, Міжнародному комітету Червоного хреста, які, разом із офіцерами Збройних Сил України взяли на себе важку, але почесну місію з повернення загиблих героїв для їх вшанування.

Читайте також:  АНОНС. У зоні АТО відбудуться масштабні святкові заходи з нагоди Дня захисту дітей

Згідно з наказом начальника Генерального штабу Збройних Сил України медаллю «За сприяння Збройним Силам України» нагороджено начальника Дніпропетровського медичного бюро судових експертиз Валерія Войченка, радника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Тетяну Губу, інших службовців та волонтерів.

2

3

4

5

6

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору