Новини

Юні мешканці Станиці Луганської передали писанки учасникам АТО

914
Мініатюра: 16

На Луганщині у країнознавчому музею Станиці Луганської відбулося відкриття виставки писанок в рамках патріотичної акції «Котилася писанка від Станиці до Львова». Так, діти зі всіх областей України протягом останнього тижня розмалювали писанки, які  надіслали на адресу однолітків зі Станично-Луганського району.

Про це повідомляє офіцер прес-групи оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» у складі сил АТО Богдан Жук.

На відкритті експозиції були присутні голова Станично-Луганської районної державної адміністрації Юрій  Золкін, начальник групи цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» підполковник Павло Коротченко, представники місцевого самоврядування, педагоги навчально-виховних закладів Станично-Луганського та Біловодського району, а також воїни Збройних Сил України.

В ході офіційної частини заходу  військові капелани однієї з окремих механізованих бригад отці Валентин та Олександр освятили писанки.

Після цього, діти заспівали українські пісні, прочитали вірші вітчизняних поетів за тематикою Великодня.

Читайте також:  Діти з Рівного передали гуманітарну допомогу дітям Авдіївки

До речі, юні мешканці Станиці Луганської  підготували сотні малюнків та листів зі словами подяки, які відправили до тих шкіл, звідки до них прибули подарунки  писанки.

По завершенню акції частину писанок-оберегів організатори виставки передали військовослужбовцям Збройних Сил України.

15

16

17

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору