Новини

Юні мешканці Станиці Луганської передали писанки учасникам АТО

938
Мініатюра: 16

На Луганщині у країнознавчому музею Станиці Луганської відбулося відкриття виставки писанок в рамках патріотичної акції «Котилася писанка від Станиці до Львова». Так, діти зі всіх областей України протягом останнього тижня розмалювали писанки, які  надіслали на адресу однолітків зі Станично-Луганського району.

Про це повідомляє офіцер прес-групи оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» у складі сил АТО Богдан Жук.

На відкритті експозиції були присутні голова Станично-Луганської районної державної адміністрації Юрій  Золкін, начальник групи цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» підполковник Павло Коротченко, представники місцевого самоврядування, педагоги навчально-виховних закладів Станично-Луганського та Біловодського району, а також воїни Збройних Сил України.

В ході офіційної частини заходу  військові капелани однієї з окремих механізованих бригад отці Валентин та Олександр освятили писанки.

Після цього, діти заспівали українські пісні, прочитали вірші вітчизняних поетів за тематикою Великодня.

Читайте також:  На Донеччині триває проект «Патріотична школа – 2018»

До речі, юні мешканці Станиці Луганської  підготували сотні малюнків та листів зі словами подяки, які відправили до тих шкіл, звідки до них прибули подарунки  писанки.

По завершенню акції частину писанок-оберегів організатори виставки передали військовослужбовцям Збройних Сил України.

15

16

17

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору