Новини
Все про: kyiv(602) пасха(6)

Привітання начальника Управління цивільно-військового співробітництва з нагоди Воскресіння Христового

1354
Мініатюра: 30

Товариші військовослужбовці! Шановні волонтери! Дорогі українці!

Щиро та сердечно вітаю Вас із найвеличнішим християнським святом – Світлим Христовим Воскресінням!

У ці святкові Пасхальні дні особливо сильно відчувається єдність всього українського народу. Останні повідомлення від підрозділів ЦВС в зоні проведення АТО говорять про те, що ми ніколи не залишимо один одного в біді, завжди підставимо плече, та дружнє рукостискання — це саме те, що символізує єдність України, єдність цивільного населення та Збройних Сил України. Саме консолідація зусиль всього суспільства стала запорукою стабілізації ситуації та неодмінно стане запорукою врегулювання збройного конфлікту на Сході України.

Висловлюю слова щирої вдячності військовослужбовцям Збройних Сил України, підрозділів цивільно-військового співробітництва за сумлінне виконання службових обовя’зків, за непохитну віру в Бога та Україну.

Особливі слова подяки хочу висловити  волонтерам, представникам міжнародних, урядових та неурядових організацій, представникам органів місцевого самоврядування, інших військових формувань та правоохоронних органів, які не покладаючи зусиль надають допомогу постраждалим під час збройної боротьби з терористами та російськими найманцями, відновлюють інфраструктура Донбасу та Слобожанщини.

У ці урочисті святкові дні сердечно вітаю Вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій.
Бажаю Вам і Вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинного тепла.

Читайте також:  ВІТАЄМО З НОВИМ 2019 РОКОМ!

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

 

Начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України
полковник                                                                                           О.О. НОЗДРАЧОВ

 

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору