Новини

Методичні збори із начальниками підрозділів цивільно-військового співробітництва проходять у Києві

1234
Мініатюра: zbory

5 та 6 травня в Управлінні цивільно-військового співробітництва ЗС України проходять фахові збори з керівним складом структурних підрозділів цивільно-військового співробітництва командувань, ООШ, ОК (ПвК) ЗС України та груп (об’єднаних центрів) ЦВС ЗС України при ОТУ в зоні проведення антитерористичної операції. Ці збори проводяться з метою підвищення рівня ефективності роботи, обміну досвідом, підготовка керівного складу груп та центрів цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України до участі в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Під час першого дня зборів вдалося обговорити низку проблемних питань. Так, було обговорено питання щодо подальшої підготовки спеціалістів з цивільно-військового співробітництва для комплектування підрозділів ЗСУ. Учасники зборів були поінформовані щодо ходу реформи цивільно-військового співробітництва на період до 2018 — 2020 років. Другий день буде присвячений роботі в інформаційній сфері, зі ЗМІ.

Читайте також:  У зоні АТО завершено концертний тур з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

zbory2

zbory

 

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору