Новини

Автопробіг ретротехніки часів Другої Світової війни завершився на Луганщині

750
Мініатюра: IMG_7639

На Луганщині у Станиці Луганській завершився автопробіг ретротехніки часів Другої Світової війни. Ініціатором даного заходу виступило управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України. Так, після подорожування військових артистів на декількох зразках техніки такими містами, як Слов’янськ, Краматорськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Лисичанськ і Старобільськ, вони зробили фінальну зупинку і розважили мешканців прифронтового населеного пункту.

На центральному майдані Станиці Луганській гості з Києва заспівали військово-патріотичні пісні, виконали запальні танці та дозволили малечі посидіти за кермом мотоциклів чи американської вантажівки. На місці завершення автопробігу зі станичниками поспілкувався головний організатор пробігу начальник управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов.

— Офіцери підрозділів CIMIC вже вдруге провели для мешканців Донбасу та Слобожанщини це занурення у часі на понад 70 років. Адже ми – нинішнє покоління захисників Вітчизни вшануємо подвиги наших дідів та прадідів. Саме на їхньому героїзмі виховувалися ми і на них будемо ростити молоді покоління українців. До речі, уся техніка, зброя та елементи однострою були оригінальні, — зауважив полковник Олексій Ноздрачов. По завершенню розважальної програми офіцери управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України разом із місцевими органами самоврядування поклали вінки та квіти до монументу загиблим мешканцям Станиці Луганській у роки Другої Світової війни.

IMG_7635

IMG_7639

IMG_7647

IMG_7680

IMG_7682

IMG_7694

Дивіться також святкування 71-ї річниці Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні в Станиці Луганській в сюжеті 5 каналу.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору