13 Май
Офіцери ОЦ ЦВС ЗСУ взяли участь в заходах скорботи із вшанування пам’яті жертв політичних репресій в Сєвєродонецьку
Новини

Офіцери ОЦ ЦВС ЗСУ взяли участь в заходах скорботи із вшанування пам’яті жертв політичних репресій в Сєвєродонецьку

499
Мініатюра: DSCN0233

Указом Президента України від 21 травня 2007 року № 431/2007 “Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років” в Україні встановлено День пам’яті жертв політичних репресій, який відзначається щороку у третю неділю травня.

Цей День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму, спочатку з’явився в національному календарі країни наприкінці 90-х років і носив назву “День пам’яті жертв голодомору”, відображаючи в своєму формулюванні одне з найтяжчих злочинів проти людяності тієї безжальної влади. Потім, згідно з Указом Президента України № 1181/2000 від 31-го жовтня 2000-го року, цей пам’ятний День був перейменований і став називатися “День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій”.

Сьогодні офіцери Об’єднаного центру військово-цивільного співробітництва ОТУ “Луганськ” взяли особисту участь в заходах скорботи із вшанування пам’яті жертв політичних репресій, які пройшли на території храмового комплексу на честь ікони Божої Матері “Прикликання загиблих” м. Сєвєродонецьк. У рамках акції відбулася панахида та мітинг-реквієм, опісля військовослужбовці Збройних Сил України разом із представниками влади та жителями міста поклали квіти до стели жертвам політичних репресій.

Заради  відродження національної пам’яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства потрібно вшанувати пам’ять репресованих українців та передати історію про їх біль наступним поколінням українців.

DSCN0209

DSCN0230

DSCN0233

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору