Новини

На Кушугумському кладовищі поблизу Запоріжжя вшанували пам’ять загиблих в районі проведення АТО

1157
Мініатюра: OLYMPUS DIGITAL CAMERA

1463157694_dsc_1324_result13 травня 2016 року Запорізька обласна державна адміністрація провела захід із вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців, яких поховано як тимчасово не ідентифікованих на кладовищі с. Кушугум поблизу м. Запоріжжя.

До участі у заході було запрошено представника відділу пошукової роботи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, пошуковців гуманітарного проекту Збройних Сил України “Евакуація-200”,  які брали безпосередню участь у пошуку та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів з району проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей протягом 2014-2016 років, члени родин загиблих військовослужбоців.

В ході проведення заходу представниками Національного військово-історичного музею України було представлено виставку “Блокпост Пам’яті”, експонатами якої стали портрети та особисті речі загиблих військовослужбовців, артефакти з місць запеклих боїв поблизу Савур-Могили, Іловайська, Дебальцевого.

Читайте також:  Президент підписав Указ про одноразову грошову винагороду Героям України за здійснення визначного геройського вчинку

Рік тому на Кушугумському кладовищі були поховані 118 невпізнаних Захисників України, тіла та останки яких було евакуйовані з району проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей в рамках гуманітарного проекту Збройних Сил України   “Евакуація-200”, 35 військовослужбовців – вдалося ідентифікувати протягом року. Відділом пошукової роботи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України продовжується робота щодо повернення імен тимчасово не ідентифікованим загиблим військовослужбовцям.

Сьогодні на кладовищі 83 могили, останки трьох військовослужбовців ідентифіковано, але родичі загиблих погодилися, щоб бійці були поховані на Кушугумському кладовищі.

Вічна Пам’ять загиблим Героям віддавшим життя за майбутнє Незалежної України!

Фото - Павло Нетьосов

Фото — Павло Нетьосов

Фото - Павло Нетьосов

Фото — Павло Нетьосов

Фото - Павло Нетьосов

Фото — Павло Нетьосов

Фото - Павло Нетьосов

Фото — Павло Нетьосов

Фото - Павло Нетьосов

Фото — Павло Нетьосов

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору