Новини

Волонтери Полтавщини передали допомогу дітям-сиротам з Кремінної, — ОЦЦВС ОТУ “Луганськ”

611
Мініатюра: Kreminna-Poltava-(2)

Офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (ОЦЦВС) ОТУ “Луганськ” звернулись до керівництва Управління культури Полтавської облдержадміністрації з проханням допомогти дітям-сиротам. Завдячуючи їм відгукнувся волонтерський рух Полтавщини.

Пунктом призначення волонтерів та офіцерів були: Кремінська обласна санаторна загальноосвітня школа – інтернат та Кремінська обласна загальноосвітня школа – інтернат І-ІІ ступенів. Військові допомогли розвантажити продукти харчування, іграшки, дитячу літературу, коробки з речами для малюків.
Під час зустрічі отець Олександр, представник Української Автокефальної Православної Церкви в м. Полтава, прочитав цікаву доповідь на тему: “Хто такий Ісус Христос?”, “Що Він зробив для нас?”.

“Будемо намагатись, щоб у цих діточок було справді щасливе майбутнє, адже їм потрібна підтримка від суспільства, аби відчувати любов від людей, бути чуйними, добрими. Сподіваємось, вони виростуть гідними громадянами своєї Батьківщини” – зазначив отець Олександр.

Kreminna-Poltava-(1)

Kreminna-Poltava-(2)

Kreminna-Poltava-(3)

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору