Новини

Військові правоохоронці по гарячих слідах затримали ґвалтівника в Сєвєродонецьку

953
Мініатюра: VSP

VSPВійськовою службою правопорядку у Збройних Силах України проводяться заходи щодо підтримання правопорядку і військової дисципліни у місцях дислокації військових частин, на вулицях і в громадських місцях.

Про це повідомляє Управління ЦВС із посиланням на Міністерство оборони України.

Минулого місяця під час несення патрульно-постової служби на маршруті поблизу автовокзалу міста Сєвєродонецьк Луганської області до військового патруля звернулась по допомогу неповнолітня дівчина, яка повідомила, що у приватному гаражі, розташованому неподалік, її зґвалтували двоє невідомих осіб. Військові негайно вирушили на затримання злочинців.

За декілька хвилин у гаражі було виявлено чоловіка в стані алкогольного сп’яніння, на якого й вказала потерпіла. Підозрюваного у скоєнні злочину було затримано та передано до правоохоронних органів.

Читайте також:  СІМІС доправили до Сєвєродонецької школи-інтернату навчальну літературу від благодійників

Представники Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, які затримали злочинця, будуть заохочені відомчими нагородами.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору