Новини

У Краматорську відкрили інформаційно-культурний центр «Чеська ластівка»

895
Мініатюра: 1

У Краматорську на базі дитячої центральної бібліотеки ім. Пушкіна у п’ятницю відбулося урочисте відкриття інформаційно-культурного центру «Чеська ластівка».

Про це повідомляє Управління ЦВС з посиланням на Укрінформ.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відкриття центру відбулося виключно на волонтерських засадах та без фінансової підтримки міжнародних чи державних фундацій.

«Сьогодні ми офіційно відкриваємо «Чеську ластівку» – інформаційно ресурсний центр, який працюватиме у Краматорську та займатиметься надання інформації про Чехію, щоб якомога більше містян дізнавалися про традиції цієї країни, європейські правила життя», — зазначила голова ГО «Чеська ластівка» Елла Верещага.

У відкритті центру, який знаходиться за адресою вулиця Паркова, 14, взяли участь школярі-відвідувачі бібліотеки, громадські активісти, військовослужбовці групи цивільно-військового співробітництва ЗСУ, а також представник Чеського центру у Києві Ян Навратіл.

«Центр, окрім поширення знань про Чехію як одну з братніх європейських країн, займатиметься налагодження зв’язків з культурними та освітніми осередками Чехії», — зазначив один з організаторів центру — голова ГО «Культурно–освітня фундація Liberi Liberati «, громадський радник голови Донецької ВЦА Максим Потапчук.

Читайте також:  СІМІС не залишають мешканців прифронтових сил з їх проблемами на самоті

Також в центрі можна буде ознайомитися з чеською літературою, як чеською мовою, так і перекладеною на українську.
Поруч з цим, будуть проводиться безкоштовні курси з вивчення чеської мови – їх учасниками зможуть стати усі бажаючі.

1

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору