Новини

Щорічна конференція НАТО з цивільно-військового співробітництва пройшла у Відні за участі України

1487
Мініатюра: Vena4

Щорічна конференція НАТО з цивільно-військового співробітництва — 2016 пройшла в австрійському Відні. Участь у заході від української сторони взяв начальник Управління цивільно-військового співробітництва (ЦВС) Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов. Він поділився досвідом участі підрозділів ЦВС ЗСУ в районах проведення АТО на Сході України,  а також прийняв участь у плануванні заходів підготовки з CIMIC на 2017 рік.

Протягом двох днів присутні були поінформовані щодо освітніх програм індивідуального і колективного навчання. Упродовж конференції учасники мали змогу обговорити питання, щодо обміну досвідом з цивільно-військового співробітництва. Також під час заходу вдалося скласти плани на 2017 рік щодо залучення інструкторів та експертів з CIMIC до курсів та семінарів з цивільно-військовго співробітництва в країнах-учасницях.

«Конференція НАТО з питань цивільно-військового співробітництва пройшла напрочуд вдало. Тепер ми маємо змогу правильно розставити пріоритети для майбутніх тренувальних програм з цивільно-військового співробітництва», — повідомив голова департаменту НАТО з цивільно-військового співробітництва.

Читайте також:  Діти з прифронтових міст та сіл Ясинуватського району поїхали на лікування до Запоріжжя

Кожного року конференція проходить в іншій країні. В 2014 та 2015 роках конференції проходили у Словенії та Данії відповідно.

Vena0

Vena2

Vena4

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору