Новини
Все про: mariupol(520)

Особовий склад 40-ї окремої артилерійської бригади відзначив першу річницю свого заснування

1080
Мініатюра: Marik_godovshina (4)

Особовий склад 40-ї окремої артилерійської бригади відзначив першу річницю свого заснування. З нагоди свята у частині відбулось урочисте шикування та мітинг. У цей день воїни-артилеристи приймали поздоровлення від командира ОТУ «Маріуполь» генерал-майора В.А. Кравченка, бойових побратимів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, зокрема від заступника маріупольського міського голови Ярослава Хотнянського,  голови Володарської райдержадміністрації Володимира Завгороднього та голови Володарської районної ради Василя Мітько.

Кращі військовослужбовці були заохочені відомчими відзнаками, цінними подарунками та грамотами. Крім того, за сприяння командира групи ЦВС ОТУ «Маріуполь» полковника Дмитра Бородавко від волонтерів особовий склад частини отримав у подарунок  дизельний агрегат, бензопилу та інше приладдя для повсякденної діяльності.

Читайте також:  У Маріупольський школі відбувся захід під гаслом «Ми діти твої Україна!»

Marik_godovshina (2)

Marik_godovshina (3)

Marik_godovshina (4)

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору