Новини

Українське радіо почало мовлення на окупований Крим на частоті 101.4 FM, — Херсонська ОДА

660
Мініатюра: radio

У Херсонській облдержадміністрації оголосили, що з 26 травня на Крим з материкової України почали подавати український радіосигнал на частоті 101.4 FM.

«Уперше за два роки окупації кримчани знову почули українське слово й голос своєї батьківщини. Відтепер він буде впевнено звучати в Криму. Щойно ми відновили українське національне мовлення на території тимчасово окупованого Криму. Українське радіо в FM-діапазоні вже зараз звучить у Криму. Я отримую повідомлення з Джанкоя і Красноперекопська — Україну чують у приймачах, люди кажуть, що сигнал хороший», — заявив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, повідомляє ЦВС ЗСУ із посиланням на Крим.Реалії.

Він також зазначив, що відновлення українського мовлення стане ще одним кроком до повернення Криму до складу України.

«Ця подія додасть віри нашим громадянам, які залишилися на тимчасово окупованій території. Крим був, є і буде українським. І ми це доводимо не словами, а справами. Я впевнений, що Крим повернеться вже найближчим часом, а в Сімферополі, Ялті та Бахчисараї зазвучить: «Слава Україні! Героям слава!»», — сказав Гордєєв.

Читайте також:  На Херсонщині встановили білборди що інформують про частоти українського радіомовлення на Крим

За інформацією Нацради з телебачення і радіомовлення, до кінця поточного року на окупований Крим запрацюють чотири українські радіостанції.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору