Новини

Святкування Дня захисту дітей на Луганщині. ФОТОзвіт

2130
Мініатюра: Larisa (6)

1 червня по всій Україні святкували День захисту дітей. В умовах сьогодення України саме захист дітей є дуже актуальним. І за цей захист на Сході України в більшій мірі відповідають Збройні Сили України. На всій підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей військові долучилися до святкування цього Дня. Надійшло дуже багато матеріалів як з Донецької так і Луганської областей. Як це проходило в Луганській області читайте нижче.

Як і було оголошено  в анонсі до цієї події, представники Управління цивільно-військового співробітництва завтіли із розважальною програмою до Луганської області. Відвідали два прифронтових міста: Станиця Луганська та Попасна.В Попасній під час святкування у міському парку було відкрито сучасний дитячий майданчик, який надала ГО «Справа миру».

Святкові заходи в Попасній.

Masha (15)

Masha (17)

 

Святкування Дня захисту дітей в Станиці Луганській.

Larisa (6)

Larisa (1)

 

Офіцерами групи ЦВС населеного пункту Новоайдар спільно з керівництвом району також прийняли участь в святкуванні «Дня захисту дітей». Була проведена дитяча розважально-ігрова програма «Весела планета дитинства», яка складалась з: малюнку на асфальті; відкриття; ігрової програми; флеш-мобу; дитячого концерту і показу мультфільмів «Весела Мультляндія». Було вручено подарункі від адміністрації міста, спонсорів та групи цивільно-військового співробітництва в населеному пункті Новоайдар ОТУ “Луганськ”.

Читайте також:  Військові подякували за підтримку лісівникам Берегівського лісового господарства

 

Офіцери ОЦ ЦВС ОТУ “Луганськ” прийняли участь у заходах до Міжнародного дня захисту дітей у Кремінній.

фото-1

Відзначення Дня захисту дітей у Кремінній продовжилось спортивними змаганнями вихованців міських дитячих садочків у спорткомплексі “Олімп”. У спортивних змаганнях “Подорож у країну СПОРТЛАНДІЯ!” взяли участь чотири дитячі садки міста Кремінна: “Катруся”, “Зірочка”, “Малятко”, “Ластівка”. Офіцери привітали діток зі святом, подарували іграшки та книги, також передали вітання та іграшки від учнів 1-А класу школи № 13 міста Вінниці.

фото 2

фото 4

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору