7 Июнь
В Міноборони відбувся брифінг, присвячений організації цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України
Новини

В Міноборони відбувся брифінг, присвячений організації цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України

1515
Мініатюра: Ноздрачов3

У Збройних Силах України триває реалізація проектів цивільно-військового співробітництва.

Про це під час брифінгу повідомив начальник Управління цивільно-військового співробітництва ЗС України полковник Олексій Ноздрачов.

За його словами, у 2016 році на заходи цивільно-військового співробітництва вперше було виділені бюджетні кошти.

Читайте також:  Оперативне командування «Захід» відзначило 77-му річницю з дня створення

— Близько двох мільйонів гривень, це цілком достатня сума, адже завдання цивільно-військового співробітництва — створювати можливості для реалізації соціально значимих проектів, як то відновлення інфраструктури, відкриття навчальних закладів, тощо, — підкреслив полковник Олексій Ноздрачов.

Ноздрачов

Полковник Олексій Ноздрачов під час брифінгу в Міністерстві оборони України розповів про організацію цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України

Про Гуманітарний проект Збройних Сил України „Евакуація-200“

«Гуманітарний проект Збройних Сил України „Евакуація-200“ — це не лише остання шана загиблим, а й підтримка живим».

— З вересня 2014 року по теперішній час пошуковими групами гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація-200» знайдені та евакуйовані з району проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, у тому числі з тимчасово окупованої території, забрані з моргів окупованих міст та вивезені з позицій підрозділів Збройних Сил України, понад 750 тіл та решток загиблих, — повідомив полковник Олексій Ноздрачов.

За його словами, у 2014 році доставлено із зони проведення АТО — 179 тіл та фрагментів загиблих, 87 тіл та фрагментів загиблих були доставлені до бюро СМЕ м. Запоріжжя для проведення ідентифікації. У 2015 році доставлено із зони проведення АТО до бюро СМЕ м. Дніпропетровськ — 487 тіл та фрагментів загиблих. У 2016 році доставлено із зони проведення АТО до бюро СМЕ м. Дніпропетровськ — понад 80 тіл та фрагментів загиблих.

— Крім того, з березня 2016 року ми започаткували програму підтримки сімей загиблих. Це і психологічна допомога, і сприяння в реалізації права на соціальну допомогу. Наразі ця програма діє в Івано-Франківську. Після відпрацювання усіх алгоритмів ми плануємо поширити цей досвід на всю територію України, — поділився планами полковник Олексій Ноздрачов.

Ноздрачов2

Полковник Олексій Ноздрачов під час брифінгу в Міністерстві оборони України розповів про організацію цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України

Щодо відновлення інфраструктури…

Відновлення інфраструктури – важливий напрямок цивільно-військового співробітництва.

За його словами, завдяки роботі груп цивільно-військового співробітництва ЗС України було організовано відновлення газопостачання в Маріїнському районі, відновлення електропостачання в Красногорівці, дублювання електромережі Мар’їнка-Новомиколаївка та багато інших важливих проектів з відновлення життєво-важливої інфраструктури.

— Багато робіт доводилося проводити дуже близько до позицій російських терористів, які всіляко намагалися нам завадити. Значних зусиль та часу довелося потратити на різного роду перемовини та залучення до них міжнародних безпекових та гуманітарних організацій, — розповів полковник Олексій Ноздрачов. — Так, відновлення трикілометрового газопроводу до Мар’їнки зайняло два з половиною роки. Причому 2,5 кілометри були відновлені за півроку, а 800 метрів, які були близько до ворога, — аж два роки.

Про гуманітарне розмінування…

За сприяння груп цивільно-військового співробітництва у зоні АТО виявлено та знешкоджено 1200 вибухонебезпечних предметів.

— Реалізація проекту щодо мінної безпеки та гуманітарного розмінування в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей відбувається у тісній взаємодії з міжнародними організаціями та міжнародними неурядовими організаціями, — зазначив начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов. — За сприяння груп цивільно-військового співробітництва виявлено близько 1200 вибухонебезпечних предметів та знешкоджено силами Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Як повідомив полковник Олексій Ноздрачов, на групи цивільно-військового співробітництва покладається завдання з координації розмінування звільнених від терористів територій.

Ноздрачов3

Полковник Олексій Ноздрачов під час брифінгу в Міністерстві оборони України розповів про організацію цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору