10 Июнь
Учні Кремінського району зібрали кошти на придбання медичних препаратів та автомобільних шин для воїнів АТО, — ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ»
Новини

Учні Кремінського району зібрали кошти на придбання медичних препаратів та автомобільних шин для воїнів АТО, — ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ»

1213
Мініатюра: 1

Сьогодні офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ “Луганськ” зустрілись із лікарем відділення підсилення медичних підрозділів та евакуації військового мобільного госпіталю м. Сєвєродонецьк Миколою ЖАРЕНКОВИМ та завершили благодійну акцію, розпочату школярами Кремінщини.

Учнівська молодь Кремінського району приєдналась до Всеукраїнської благодійної акції “Маки пам’яті”, яка відбулася в травні місяці. У рамках акції учнями міських загальноосвітніх шкіл та гімназії були власноруч виготовлені червоні маки – символ відзначення Дня пам’яті та примирення і свята Перемоги.

Під час благодійної акції “Маки пам’яті” було зібрано кошти в сумі 1 170 гривень.

Читайте також:  СІМІС доправили на передову матеріали для дообладнання позицій

Оскільки благодійна акція проводилась на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України, зібрані кошти були передані представникам Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ “Луганськ”.

Частину коштів було долучено до суми, яку зібрали за рахунок волонтерів “Хмельницькі патріоти” та власних коштів лікаря Миколи ЖАРЕНКОВА. Кошти були використанні для придбання автомобільних шин на сучасний реанімобіль, на якому передова група виїжджає в прифронтову зону.

Інша частина зібраних коштів була витрачена на придбання медичного препарату “Декасан”, який необхідний у відділенні реанімації та операційному блоці.

Пан Микола висловив подяку дітям, які підтримують воїнів АТО.

1

Учні Кремінського району зібрали кошти на придбання медичних препаратів для воїнів АТО

2

Учні Кремінського району зібрали кошти на придбання автомобільних шин для воїнів АТО

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору