Новини

Дорога для мешканців Новогригорівки

1121
Мініатюра: DSC_0279

Групи цивільно військового-співробітництва у зоні проведення АТО постійно допомогають місцевим у вирішенні їх нагальних проблем.

Так до командування ОТУ «Маріуполь» звернулися мешканці селища Новогригорівка, розташованого у зоні відповідальності ОТУ,  з проханням посприяти у ремонті мосту та покласти щебеневе покриття на єдиній під’їзній ґрунтовій дорозі, що веде до селища. Головний шлях з асфальтовим покриттям до населеного пункту є небезпечним для пересування, а ґрунтова дорога під час дощів стає непроїзною.

Читайте також:  Колишніх морпіхів не буває

За вказівкою керівництва, група ЦВС ОТУ «Маріуполь» здійснила інспекційну поїздку до с.Новогригорівка, оцінила стан дороги та зібрала необхідну інформацію, що допоможе у вирішенні даного питання.

Слід зауважити, що це вже не перша допомога наших військових місцевим мешканцям. Так за сприянням групи ЦВС ОТУ «Маріуполь» до Новогригорівки цієї зими було доставлено вугілля для опалення помешкань, а також кілька разів привозили необхідні речі і продукти харчування у якості гуманітарної допомоги.

Дорога для мешканців Новогригорівки

Дорога для мешканців Новогригорівки

 

 

 

Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору