Новини
Все про: mariupol(467) люди(319)

В Маріуполі обговорили шляхи вирішення найгостріших проблем азовського регіону

573
Мініатюра: DSC_1676

У Маріуполі, в рамках гуманітарної складової цивільно-військової взаємодії в зоні зіткнення, представники ЦВС ОТУ «Маріуполь», вітчизняних і міжнародних організацій та гуманітарних місій, обговорили шляхи вирішення найгостріших проблем азовського регіону, що склалися під час проведення АТО. Це нестача питної води, потреба у активізації розмінування звільнених територій, забезпечення підготовки навчальних закладів до нового навчального року та багато іншого.

Волонтери та керівники груп представили своє бачення процесів подальшого відновлення мирного життя в селищах «сірої зони». Організатори наради подякували представникам ЦВС ОТУ «Маріуполь» за оперативне подання інформації з проблемних питань, всебічну допомогу у реалізації гуманітарних проектів та висказали сподівання на подальшу активну безстрокову взаємодію. Також було запропоновано розширити сферу партнерства між ЗСУ та цивільними організаціями для покращення рівня соціального захисту населення.

Читайте також:  Мешканцям населених пунктів неподалік лінії зіткнення роздали більше 500 продуктових наборів, - ЦВС ОТУ «Маріуполь»

Олексій Мазепа
Статті:1675
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу m[email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1675
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору