Новини

Мітинг-реквієм на меморіалі «Баришівський котел»

714
Мініатюра: IMG_2202

У селі Борщів, що на Київщині відбулося перепоховання тіл 21–го невідомого воїна, які загинули у вересні 1941 року під час запеклих боїв у Баришевському районі.

Останки воїнів були знайдені у Березані курсантами Національної Академії Служби безпеки України спільно із представниками Всеукраїнської громадської організації «Закінчимо війну» яка є одним з структурних підрозділів гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація-200»,  під час пошукових робіт у травні цього року. Участь у проведенні військових в останню путь взяв Голова СБ України Василь Грицак, представники Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, а також Київської обласної та районної влад, громадських організацій, учасники Другої світової війни, воїни-афганці, учасники АТО, місцеві мешканці.

Звертаючись до присутніх, начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачев зазначив: «У тій страшній війні загинули мільйони людей. С того часу минуло більше ніж пів століття, але ми й досі знаходимо та хоронимо наших солдат та офіцерів.  Сьогодні тисячі українців захищають свою країну від російської агресії. Нажаль десятки українців вважаються зниклими безвісті. Та ми прикладемо максимум зусиль щоб знайти й повернути їх усіх живих чи мертвих до своїх домівок якомога швидше».

Після хвилини мовчання за загиблими траурна процесія вирушила до місця поховання воїнів. З воїнськими почестями у братській могилі вічний спокій знайшли останки двадцяти одного солдата та офіцера. Представники ВГО «Закінчимо війну» нагородили пам’ятними знаками курсантів та співробітників Служби, які за покликом серця брали участь у організації та проведенні пошукової операції.IMG_2320

IMG_2202 IMG_2215 IMG_2233 IMG_2257 IMG_2297 IMG_2308

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору