Важливо

22 червня – День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

1353
Мініатюра: DSC02376

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників. Особливо гостро це відчувається у зоні проведення АТО.

Сьогодні представники груп цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України взяли участь у вшанування пам’яті жертв війни в Україні у зоні проведення АТО.

Так офіцери Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ “Луганськ” взяли участь у панахиді та мітингу-реквіємі з покладанням квітів до братської могили “Меморіал Слави” з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в м. Сєвєродонецьк.

В свою чергу представники групи ЦВС ОТУ «Маріуполь» взяли участь у міських заходах Маріуполя з вшанування пам’яті полеглих у Другій світовій війні у монумента Визволителям.  Так разом з  ветеранами, представниками громадських організацій, депутатами міської ради, військовослужбовцями та простими маріупольцями вони хвилиною мовчання згадали страшні події 1941 року. Мітинг пам’яті завершився покладанням квітів до Вічного вогню.

Читайте також:  У Луганському національному університету імені Тараса Шевченка відбулося заняття з військово-патріотичного виховання

А військовослужбовці групи ЦВС населеного пункту Новоайдар спільно з головою спілки ветеранів війни Новоайдарського району Олександром Косовим здійснили візити до ветеранів Великої Вітчизняної Війни, які проживають в н.п. Новоайдар, Айдар-Миколаївка, Штормове, Трьохізбенка та Гречишкіно поспілкувалися з ними та вручили харчові набори. Також, спільно з керівництвом району, Настоятелем Новоайдарської церкви та громадою міста прийняли участь у проведенні молебну за всіма хто пройшов ті нелегкі часи та поклали квіти до «Могили невідомого солдату»

Вічна пам’ять полеглим на полі бою,
Честь і слава – живим героям!

DSC02376

20160622_120713

20160622_130440

DSC02378

DSC02385

DSC02387

DSC02388

????????????????????????????????????

IMG_20160622_085927

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору