Новини

CIMIC байдужим не буває

606
Мініатюра: IMG_0614

Волонтерами благодійної організації «ADRA Ukraine» за активним сприянням офіцерів груп  ЦВС ОТУ «Маріуполь» та «Бердянське» протягом минулого тижня було  відвантажено майже 40 тон питної води для мешканців прифронтових населених пунктів. Від нестачі питної води місцеве населення потерпає з того періоду, коли водогони були частково зруйновані  внаслідок активної фази бойових дій. Після відновлення мережі водопостачання, подати необхідний тиск в систему наразі не можливо з технічних причин. Забезпечення селян водою оперативно  взяли на себе  міжнародні та місцеві благодійні організації.  Процес обробки заявок на бутильовану воду  групою ЦВС ОТУ «Маріуполь» та організація  супроводу та розвантаження волонтерських караванів триває безперервно, адже влітку потреби населення у питній воді зросли в кілька разів.

Не забуваємо ми й про адресну допомогу ветеранам.  Сьогодні особовий склад Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ “Луганськ” вручив продуктові набори передані з Києва,  Міжнародною благодійною організацією “Погляд” для ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають у місті Сєверодонецьк.

Всього офіцери за день відвідали 19 ветеранів і з кожним з них привіталися та поспілкувалися про їхнє життя. Частину продуктів передали до Сєверодонецької міської ради ветеранів війни та праці. Привітні і чуйні люди, з відкритим серцем радо прийняли допомогу і вручать її своїм підопічним – ветеранам війни.

Заступник голови Сєверодонецької міської ради ветеранів війни та праці Поліна Сикоєва  окремо подякувала за плідну співпрацю особовому складу Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ “Луганськ” та президенту Міжнародної благодійної організації “Погляд” Андрію Павленко.

IMG_0619

CIMIC байдужим не буває

DSC02395

CIMIC байдужим не буває

DSC02399

CIMIC байдужим не буває

DSC02426

CIMIC байдужим не буває

DSC02432

CIMIC байдужим не буває

IMG_0583

CIMIC байдужим не буває

IMG_0614

CIMIC байдужим не буває

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору