Важливо

За єдність церков і народу

1093
Мініатюра: DSC02459

У переддень 20-ї річниці Конституції України, особовий склад Об’єднаного центру  цивільно-військового співробітництва ОТУ “Луганськ”, разом з головою Кремінської районної ради Володимиром Прокопенко, представниками духовенства та місцевими мешканцями мали честь бути присутніми на урочистостях – з нагоди встановлення та освячення Хреста Єдності.

Відсьогодні над Кремінною підноситься чотирьохметровий Хрест зі статуєю Ісуса Христа з Хресної дороги Галичина-Донбас. Ця ідея народилася заради об’єднання церков України як духовно – просвітницька місія “Галичина – Донбасс”. Хресна дорога була розпочата на Галичині. Нещодавно 12-ий хрест встановили на Сватівщині, а сьогодні – 13-ий Хрест Єдності освячено на Кремінській землі.

Читайте також:  Робимо гарні справи разом

Ці 14 дубових хрестів було виготовлено у Гуцульській майстерні, а різьбили їх в Косовському Державному інституті прикладного та декоративного мистецтва. На хрестах напис: “За єдність церков і народу”.

Слід зазначити, що у минулому році молитовна міжконфесійна група з представників Львівської, Івано-Франківської і Тернопільської областей та волонтерів-харків’ян вже встановили чотирнадцять чотириметрових хрестів-стацій Хресної дороги – вздовж всієї лінії розмежування.

DSC02451

За єдність церков і народу

DSC02450

За єдність церков і народу

DSC02459

За єдність церков і народу

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору