Новини

Сопине та Бердянське повертаються до мирного життя

663
Мініатюра: ????????????????????????????????????

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський спільно з представниками силових відомств, зустрівся  з мешканцями селищ Сопине та Бердянське. На порядку денному були питання реалізації завдань, що були поставлені перед місцевою владою місяць тому на попередній зустрічі. Представники груп ЦВС ОТУ «Маріуполь» та «Бердянське», в зоні відповідальності яких знаходяться названі селища, доповіли про стан та перспективи повоєнного розвитку населених пунктів «сірої зони». Так,  вже розпочато ямковий ремонт доріг, реалізовуються домовленості з перевізником щодо маршруту громадського транспорту, продемонстрував свою ефективність проект групи ЦВС по залученню військових медиків до покращення стану медичного забезпечення селищ. Керівники комунальних підприємств запевнили, що відновлення водогону та електропостачання в населені пункти вже на стадії фінальних узгоджень и найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи. За сприянням групи ЦВС «Бердянське» надалі тривають гуманітарні місії громадських організацій – постачання питної води, адресна допомога малозабезпеченим верствам населення тощо. Також до виконання своїх обов’язків приступив новопризначений військовий комендант.

Павло Жебрівський уважно вислуховував людські скарги та побажання й повідомив, що рішенням адміністрації дані селища будуть віднесені до Сартанської ради. Це автоматично дозволить вирішити безліч інфраструктурних, соціальних та логістичних проблем регіону. Селяни в свою чергу дякували за систематичні зустрічі та висловлювали сподівання, що спільними зусиллями мирне життя на цій території якнайшвидше буде відновлено.

До того ж Павло Жебрівський провів на місці оперативну нараду з командуванням ОТУ «Маріуполь» та  командирами підрозділів, що дислоковано в даній зоні. На нараді було вирішено поглибити співпрацю між цивільними та військовими, адже попередній місяць продемонстрував високу ефективність такої взаємодії.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору