Новини

Українські СІМІС поділилися з литовськими колегами досвідом набутим в ході проведення АТО

1789
Мініатюра: IMG_2388

У Вільнюсі, на запрошення Об’єднаного штабу Збройних сил Литви,  відбулася зустріч начальника Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковника Олексія Ноздрачова із представниками цивільно-військового співробітництва Збройних сил Литви.  Литовські військові попросили українського колегу поділитися досвідом, отриманим Збройними Силами України у сфері цивільно-військового співробітництва під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Полковник Олексій Ноздрачов докладно розповів про структуру, завдання та можливості українських підрозділів ЦВС, а також особливості їх застосування. В ході виступу литовські колеги задали кілька запитань стосовно особливостей використання СІМІС під час АТО, а також жваво дискутували про спільні та  відмінні рисі підрозділів ЦВС двох держав.

Також начальник Управління ЦВС Збройних Сил України відвідав поранених українських захисників, що проходять лікування у Військовому реабілітаційному центрі у Литві. Він вручив хлопцям відзнаки від «Фонду оборони країни», а персоналу центру подяки від українського військового керівництва.

Читайте також:  На Донеччині СІМІС отримали подяку від місцевих

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_2388

Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору