Новини

Привітання з Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України

2191
Мініатюра: e3742e21a5001b52d6083e7fa24e7e6d23a0c962

Управління цивільно-військового співробітництва щиро вітає увесь особовий склад та ветеранів Військово-Морських Сил Збройних Сил України з професійним святом — Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Сьогодні це свято символізує Україну як морську державу, історія якої нерозривно пов’язана з морем. Київська Русь, Козацька республіка та українські державні утворення часів 1917-1920 років завжди розглядали військовий флот, як важливий інструмент національної державної політики. За часів незалежності Вітчизняним флотом був пройдений важкий шлях становлення та розвитку — від організаційної групи до повноцінного виду ЗСУ. Болючого удару флоту завдала російська анексія Кримського півострова у наслідок якої близько 70% матеріально технічного оснащення флоту та особового складу було втрачено. Але ця подія не зламала дух справжніх українських патріотів яки залишилися вірними своїй присязі та продовжують зі зброєю в руках боротися з агресором.

Патріотизм, витримка і відданість справі збройного захисту Батьківщини — саме ці якості найбільшою мірою притаманні українським військовим морякам.

Знаковим є й те, що саме сьогодні Командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України призначено віце-адмірала Ігоря Воронченка, якій проявив мужність і вірність військовій присязі під час незаконного анексії Криму російськими агресорами, і робив усе можливе для збереження військової техніки і виведення особового складу військ берегової оборони на материк, а згодом добре зарекомендував себе під час виконання завдань у зоні проведення АТО.

Читайте також:  Головний секретар Міністерства оборони Латвійської Республіки відвідав прифронтову Мар’їнку

У цей святковий день, від імені усіх військовослужбовців Управління цивільно-військового співробітництва бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя та незламної віри у перемогу

e3742e21a5001b52d6083e7fa24e7e6d23a0c962

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору