Важливо
Все про: luhansk(689) діти(747)

Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів у Сєверодонецьку передали розвиваючу літературу

1022
Мініатюра: DSC02768

До Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ «Луганськ» місто Сєверодонецьк, звернувся Центр соціальної реабілітації дітей інвалідів Сєверодонецької міської ради з проханням надати допомогу у вигляді дитячої літератури для дітей з обмеженими можливостями.

Так, завдяки плідній співпраці офіцерів Об’єднаного центру ЦВС ОТУ «Луганськ» із книжковим інтернет-магазином «Букля» було отримано та доставлено гуманітарну допомогу до Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів Сєверодонецької міської ради.

Дякуючи небайдужості керівництва інтернет-магазину діти із обмеженими можливостями отримали необхідну їм розвиваючу дитячу літературу. В такий важкий для країни час дуже важливо з розумінням та увагою ставитися до чужих проблем, особливо коли це стосується дітей.

Директор Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів Сєверодонецької міської ради СТЕПОВА О.О. та особовий склад Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ «Луганськ» міста Сєверодонецьк висловлює щиру вдячність за надану допомогу керівництву Книжкового інтернет-магазину «Букля».

DSC02775

DSC02761

DSC02768

DSC02770

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору