Важливо
Все про: mariupol(490) діти(685)

У Маріуполі відбувся другий етап військово-спортивного вишколу «Рухливі діти – майбутнє суспільства»

764
Мініатюра: 2

Сьогодні, 13 липня, в Маріуполі, в Приморському парку міста, відбувся другий етап військово-спортивного вишколу «Рухливі діти – майбутнє суспільства», організованого за сприяння співробітників групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь».

Цього разу більше 30-ти дітей восьми-дванадцятирічного віку, які проводять літні шкільні канікули, відвідуючи Центр позакласної роботи Приморського району Маріуполя, мали змогу познайомитися з військовою технікою, особистою зброєю та засобами індивідуального захисту, опанувати ази надання первинної медичної допомоги, пройти короткий курс мінної безпеки та дізнатися, як працювати із засобами розмінування. А крім цього, брали участь у командних спортивних змаганнях із естафети, подолання туристичної смуги перешкод та дартсу.

Діти були просто в захваті від того, що військові дозволили їм посидіти за кермом військового «Хаммера» та, навіть, прокататися кілька десятків метрів на цьому бойовому автомобілі.

Читайте також:  СІМІС надають дітям знання що допоможуть зберегти їх життя

Як зазначила культорганізатор Центру позакласної роботи Приморського району Алла Танабаш, патріотичному вихованню дітей тут приділяється велика увага. Військово-спортивний вишкіл проводиться вже другий рік поспіль і користується неабиякою популярністю серед дітей. Такі заходи із залученням військових, сподівається педагог, будуть проводитись і в майбутньому.

 

 

2

3

4

5

 

7

8

 

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору