Важливо
Все про: mariupol(467) діти(642)

У Маріуполі відбувся другий етап військово-спортивного вишколу «Рухливі діти – майбутнє суспільства»

665
Мініатюра: 2

Сьогодні, 13 липня, в Маріуполі, в Приморському парку міста, відбувся другий етап військово-спортивного вишколу «Рухливі діти – майбутнє суспільства», організованого за сприяння співробітників групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь».

Цього разу більше 30-ти дітей восьми-дванадцятирічного віку, які проводять літні шкільні канікули, відвідуючи Центр позакласної роботи Приморського району Маріуполя, мали змогу познайомитися з військовою технікою, особистою зброєю та засобами індивідуального захисту, опанувати ази надання первинної медичної допомоги, пройти короткий курс мінної безпеки та дізнатися, як працювати із засобами розмінування. А крім цього, брали участь у командних спортивних змаганнях із естафети, подолання туристичної смуги перешкод та дартсу.

Діти були просто в захваті від того, що військові дозволили їм посидіти за кермом військового «Хаммера» та, навіть, прокататися кілька десятків метрів на цьому бойовому автомобілі.

Як зазначила культорганізатор Центру позакласної роботи Приморського району Алла Танабаш, патріотичному вихованню дітей тут приділяється велика увага. Військово-спортивний вишкіл проводиться вже другий рік поспіль і користується неабиякою популярністю серед дітей. Такі заходи із залученням військових, сподівається педагог, будуть проводитись і в майбутньому.

Читайте також:  Група ЦВС "Мар’"їнка" передала навчальну та художню літературу до бібліотек міст Донеччини

 

 

2

3

4

5

 

7

8

 

Олексій Мазепа
Статті:1674
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1674
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору