14 Июль
Представники групи ЦВС ОТУ “Маріуполь” отримали сертифікати інструкторів з інформування про мінну небезпеку
Важливо
Все про: mariupol(538)

Представники групи ЦВС ОТУ “Маріуполь” отримали сертифікати інструкторів з інформування про мінну небезпеку

1080
Мініатюра: 1

В Маріуполі в Об’єднаному центрі цивільно-військового співробітництва ОТУ “Маріуполь” завершився триденний тренінг з мінної  небезпеки, який проводився за міжнародними стандартами.

Наприкінці навчання, фахівці цивільно-військового співробітництва та представники громадської організації «Християнська служба порятунку», які також виконують завдання у зоні АТО, склали тести та отримали сертифікати інструкторів з інформування про мінну небезпеку (ІМН).

Впродовж навчання слухачі опанували предмети «Вплив мін та вибухонебезпечних залишків війни», «Загальний огляд протимінної діяльності», «Ознайомлення з стандартними процедурами щодо «Інформування про мінну небезпеку», «Зміна поведінки», «Як проводити ІМН серед дітей та дорослих» та «Практичні заняття з ІМН».

Цей курс та набуті впродовж занять знання і навички дійсно актуальні для фахівців цивільно-військового співробітництва, яким доводиться щоденно виконувати завдання на територіях, де є мінно-вибухові предмети.

Читайте також:  Бійці з передової дякують дітям за малюнки та обереги

Керівництво групи військово-цивільного співробітництва переконане, що тепер офіцери зможуть більш фахово інформувати людей, які вимушено проживають на територіях, поруч з мінними полями, де відбувались бойові сутички, про небезпеку, яку несуть вибухові пристрої. Бо нерідкі випадки, коли у зоні відповідальності люди продовжують підриватись на розтяжках або мінах.

4

3

1

5

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору