18 Июль
Військові продовжують допомагати вирішувати проблеми з централізованим водопостачанням сіл Донеччини, — ЦВС ОТУ «Маріуполь»
Новини

Військові продовжують допомагати вирішувати проблеми з централізованим водопостачанням сіл Донеччини, — ЦВС ОТУ «Маріуполь»

1129
Мініатюра: Ганнивка1

Фахівці групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь» спільно з міжнародною гуманітарною організацією «АДРА», доставили до села Ганнівка Мар’їнського району нову водонапірну башту на 25 тисяч літрів води та 500 метрів пластикової труби, для прокладання водогону.

Проблема із водопостачанням у цьому населеному пункті давня, бо стара водонапірна вежа давно вийшла з ладу. Впродовж тривалого часу питання із її заміною не вирішувалась. Тож громада села зверталась у різні інстанції, у тому числі до керівництва групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь», аби зрушити це питання з «мертвої точки».

Військові повідомили про потреби місцевих мешканців Ганнівки благодійникам, які профінансували купівлю нової вежі, труб, транспортування їх до села та розвантаження.

Як запевнили мешканці, у них є необхідна техніка та спеціалісти, які встановлять водонапірну вежу та прокладуть водогін. Після цього, найближчим часом фахівці водоканалу проведуть налагоджувальні роботи та забезпечать водопостачання цього села.

А офіцерам групи цивільно-військового співробітництва «Бердянське» вдалося організували роботи з демонтажу старої водонапірної вежі та встановлення нової у населеному пункті Бердянське.

Стара водонапірна вежа з роками проіржавіла, а тому дуже часто до населеного пункту доводилось припиняти водопостачання.

Читайте також:  У Волновасі вшанували пам'ять загиблих у 2015 році пасажирів рейсового автобусу

З проханням посприяти у вирішені цієї проблеми люди звернулися до військових, які підключили до роботи депутата міської ради Олександра Царька, у чий виборчий округ входить Бердянське. Йому вдалося знайти на складах одного із промислових підприємств Маріуполя цистерну для води, добитися виділення спеціальної техніки, необхідних матеріалів та фахівців.

За день роботи вдалось демонтувати стару водонапірну вежу, підготувати майданчик та встановити інший резервуар. Найближчим часом будуть завершенні налагоджувальні роботи та запущено в експлуатацію нову водонапірну вежу, що дозволить забезпечити безперебійне водопостачання цього населеного пункту.

3

2

1

4

Ганнивка1

Ганнивка 2

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору