Новини

У Маріуполі пройшов заключний етап військово-спортивного вишколу для школярів

543
Мініатюра: 1

Сьогодні, 20 липня, в Маріуполі, у міському парку імені Гурова, пройшов заключний, третій етап військово-спортивного вишколу «Рухливі діти – майбутнє суспільства», організованого за сприяння співробітників групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь».

У вишколі взяли участь маленькі мешканці Маріуполя, які проводять свій літній відпочинок у Центрі позакласної роботи та шкільних оздоровчих таборах. Понад 70 хлопчиків та дівчаток, віком від 6 до 12 років, з величезною зацікавленістю пройшли навчання на учбових місцях, які організували військові, фахівці Державної служби надзвичайних ситуацій та швидкої допомоги.

Діти із зацікавленістю вдягали бронежилети та шоломи, знайомилися з будовою автомата Калашнікова, пройшли короткий курс з мінної безпеки, взнали премудрості роботи саперів, які шукають та знешкоджують вибухові пристрої. Лікарі швидкої навчали учасників збору як правильно надавати першу медичну допомогу. Крім цього, військові прокатали дітей у автомобілі, який використовується для виконання завдань.

В цілому, у трьох етапах військово-спортивного вишколу «Рухливі діти – майбутнє суспільства», який проводився спільно з фахівцями групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь», взяли участь понад 150 школярів Маріуполя.

Від таких заходів, які ми проводили разом із силовиками, діти у захваті. Більше того, вони дуже пізнавальні та корисні. А головне – ми виховуємо в наших дітях, почуття патріотизму, любові до України, гордості до військових, які нас захищають, — зазначила культорганізатор Центру позакласної роботи Приморського району Маріуполя Алла Танабаш.

Наостанок школярі подякували військовим за організацію вишколу та подарували невеличкі сувеніри, які зробили власноруч у національних кольорах.

11

1

2

4

5

6

8

9

10

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору