Важливо
Все про: mariupol(520)

Військові поділилися питною водою з мешканцями Кирилівки,- ЦВС ОТУ «Маріуполь»

857
Мініатюра: 1

Фахівці групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь» продовжують вивчати нагальні потреби та проблемні питання життєдіяльності мешканців населених пунктів Донеччини.

Так, під час планової роботи у населеному пункті Кирилівка Володарського району, до військових звернулися місцеві мешканці, які повідомили, що у їхньому селі гостро стоїть питання із забезпеченням питною водою. Центрального водопостачання у Кирилівці не має, оскільки водонапірна вежа вже давно вийшла з ладу, а у переважної більшості людей похилого віку криниць не має. Привозити воду із сусідніх населених пунктів власним транспортом можуть одиниці.

Цього дня офіцерам ЦВС вдалось негайно вирішити проблему людей та завести у село питну воду. Вони звернулись до командування однієї із військових частин, яка дислокується у сусідньому населеному пункті, та розповіли про потреби села. Саме в цей час для цієї військової частини привезли дві цистерни питної води. Вникнувши в проблеми мешканців Кирилівки, вони віддали одну автоцистерну на 2,5 тон води для потреб людей.

Читайте також:  Усі діти потребують уваги та турботи, - СІМІС ОЦ ОТУ «Донецьк»

Вже за кілька годин офіцери проїхали центральними вулицями Кирилівки, роздаючи мешканцям питну воду. Більше того, людям похилого віку фахівці цивільно-військового співробітництва допомагали доносили ємності з водою від цистерни додому.

Про проблему з питною водою у цьому населеному пункті керівництво групи ЦВС ОТУ «Маріуполь» повідомили представників міжнародної гуманітарної організації, які також вирішили допомогли та надали для мешканців Кирилівки більше 6000 літрів бутильованої  питної води.

4

1

2

3

 

Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору