Важливо
Все про: mariupol(480)

Військові поділилися питною водою з мешканцями Кирилівки,- ЦВС ОТУ «Маріуполь»

716
Мініатюра: 1

Фахівці групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь» продовжують вивчати нагальні потреби та проблемні питання життєдіяльності мешканців населених пунктів Донеччини.

Так, під час планової роботи у населеному пункті Кирилівка Володарського району, до військових звернулися місцеві мешканці, які повідомили, що у їхньому селі гостро стоїть питання із забезпеченням питною водою. Центрального водопостачання у Кирилівці не має, оскільки водонапірна вежа вже давно вийшла з ладу, а у переважної більшості людей похилого віку криниць не має. Привозити воду із сусідніх населених пунктів власним транспортом можуть одиниці.

Цього дня офіцерам ЦВС вдалось негайно вирішити проблему людей та завести у село питну воду. Вони звернулись до командування однієї із військових частин, яка дислокується у сусідньому населеному пункті, та розповіли про потреби села. Саме в цей час для цієї військової частини привезли дві цистерни питної води. Вникнувши в проблеми мешканців Кирилівки, вони віддали одну автоцистерну на 2,5 тон води для потреб людей.

Вже за кілька годин офіцери проїхали центральними вулицями Кирилівки, роздаючи мешканцям питну воду. Більше того, людям похилого віку фахівці цивільно-військового співробітництва допомагали доносили ємності з водою від цистерни додому.

Читайте також:  СІМІС продовжують опікуватися проблемами населення на лінії зіткнення

Про проблему з питною водою у цьому населеному пункті керівництво групи ЦВС ОТУ «Маріуполь» повідомили представників міжнародної гуманітарної організації, які також вирішили допомогли та надали для мешканців Кирилівки більше 6000 літрів бутильованої  питної води.

4

1

2

3

 

Коментарі
Вгору