Важливо
Все про: mariupol(398) діти(470)

В рамках проекту «Схід і Захід разом» перевірено умови відпочинку дітей у Волноваському районі

662
Мініатюра: 2

Група цивільно-військового співробітництва міста Волноваха спільно з головою районної ради Валерієм Лубінцем, благодійними організаціями «Промінь Івано-Франківськ» та «Промінь-Волноваха» прийняли участь у перевірці оздоровчого дитячого табору імені К. Бабіна, який розташований у Волноваському районі, щодо умов проживання та якості відпочинку дітей.

Крім того, відбулось обговорення проекту щодо відпочинку дітей Волноваського району в оздоровчих дитячих таборах Івано-Франківщини, а дітей Івано-Франківщини в оздоровчому дитячому таборі ім. К. Бабіна, який планується реалізувати в рамках проекту «Схід і Захід разом».

Більше того, за ініціативи Волноваської районної ради планується обстежити стан дитячих оздоровчих таборів, які розташовані у кількох сусідніх районах і які впродовж тривалого часу не працюють.

— З керівниками районів, представниками благодійних організацій ми підписали відповідний Меморандум і вже найближчим часом розпочнемо роботу. Наша спільна мета – виявити дитячі табори, які не працюють, разом з благодійниками відремонтувати та налагодити їхню роботу. Сьогодні наші діти вже відпочивають у таборах Прикарпаття, а коли у нашому регіоні стане спокійніше – будемо запрошувати дітей з заходу України до нас на відпочинок. Аби реалізувати цей проект, окрім благодійників, ми будемо звертатися за підтримкою і допомогою до Збройних Сил України та підрозділів цивільно-військового співробітництва, — розповів голова Волноваської районної ради Валерій Лубінець.

4

1

2

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору