Важливо
Все про: mariupol(529) діти(747)

Офіцери групи ЦВС ОТУ «Маріуполь» доставили гуманітарну допомогу у дитячий садок селища Асланове

1240
Мініатюра: 2

Вчора, група цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь» доставили гуманітарну допомогу дитячому садочку невеличкого селища Асланове, Володарського району.

Так, маленькі мешканці цього населеного пункту отримали постільгу білизну, ковдри, книги, іграшки та солодкі подарунки, які надали дружина одного із офіцерів групи ЦВС та волонтери «Польової пошти». Дітки дуже зраділи несподіваним подарункам, бо волонтери та благодійники не дуже часті гості у цьому селі.

Крім того, вивчаючи потреби дошкільного закладу, офіцери ЦВС дізналися, що у одній із будівель дитсадочка, де розташована кухня, тривалий час не працює каналізація. Використана вода не стікає у стічну яму, а розтікається під будинком. Військові прочистили відрізок каналізаційної труби від будинку до колодця. Але виявилось, що проблема в тому, що проржавіло та вийшло з ладу 50 метрів каналізаційної труби, які ведуть до стічної ями.

Читайте також:  У Станиці Луганський розпочали святкування 8 Березня

Було вирішено, що військові ЦВС будуть звертатися до спеціалізованих організацій та благодійників, аби ті допомогли замінити каналізацію цього дитячого садка.

3

1

2

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору