Новини

Військові лікарі провели амбулаторний прийом хворих селища Сартана

1512
Мініатюра: 1

27 липня, військові медики з 61-го мобільного військового шпиталю за сприяння групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь» здійснили черговий виїзд у прифронтові населені пункти для надання кваліфікованої медичної допомоги місцевим мешканцям.

Цього разу прийом громадян проводився у амбулаторії селища Сартана, яке розташоване неподалік лінії розмежування. Багато людей, особливо похилого віку, які тут проживають, не мають змоги їздити у лікувальні заклади Маріуполя. Тож візит військових був дуже доречним. Люди могли отримати консультації у кардіолога, терапевта, хірурга. За кілька годин роботи медиків, за допомогою звернулись 35 мешканців Сартани старшого віку.

Також мешканці селища мали змогу отримати консультацію юриста благодійного фонду «Право на захист». В основному, люди звертались за роз’ясненнями щодо оформлення субсидій та соціальних виплат. А також юридичних тонкощів, які стосуються нерухомості на не підконтрольній Україні території.

Читайте також:  У Попасній військові та місцеві провели заходи щодо впорядкування міста

Представники місцевої громади з великою вдячність сприйняли надану допомогу та вислови побажання, щоб такі виїзди військових медиків та юристів до їхнього селища проводились і надалі.

4

1

2

3

 

Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору