Важливо

На Донеччині відкрили відремонтований фельдшерський пункт охорони здоров’я

748
Мініатюра: 1

У населеному пункті Степне, Волноваського району, урочисто відкрили відремонтований фельдшерський пункт охорони здоров’я. У цьому заході прийняли участь керівництво Волноваської районної ради, депутати районної ради, офіцери цивільно-військового співробітництва «Волноваха», спонсори та місцеві мешканці.

Відкриття цього лікувального закладу – подія значуща. Адже люди бачать, що місцева влада та держава загалом не залишила їх напризволяще, а робить усе можливе, аби налагодити нормальне мирне життя. Варто зазначити, що ФАП у Степному не працював багато років. Тож люди вже й не сподівалися, що його роботу може бути відновлено. Все завдяки тому, що зараз з державного та місцевого бюджетів виділяються кошти, допомагають спонсори, йде активний процес відновлення інфраструктури населених пунктів, які розташовані в зоні проведення антитерористичної операції.

Читайте також:  Волноваським школярам розповіли про неоголошену війну в Україні

В першу чергу відновлюється робота дитячих дошкільних навчальних закладів, шкіл та лікувальних закладів Донеччини. І ця робота триватиме і надалі.

4

1

2

3

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору