Новини

Бійцю 30 бригади пораненому на сході України провели операцію із застосуванням клітинних технологій

831
Мініатюра: in-Main1

Бійцю 30 бригади Андрію, пораненому на сході України, провели основну операцію в рамках лікування незрощеного перелому лівої ноги. Під час операції лікарі медичного центру ilaya ввели у місце травми 3D-гель з чипсами остеопластичного матеріалу та аутологічними стовбуровими клітинами, а також виконали монтаж апарату зовнішньої фіксації.

Андрій страждає від наслідків вибухового осколкового поранення. Перелом великогомілкової кістки не зрощувався протягом двох років. Ситуація ускладнювалась остеомієлітом – інфекційним захворюванням кісткової тканини. Без клітинних технологій Андрію, скоріш за все, ампутували б кінцівку.

На щастя, після всіх невдалих спроб стати на ноги, Андрій потрапив до медичного центру ilaya. В клініці працює високопрофесійна команда біологів і хірургів. Клітини вирощують в камерах в стерильних умовах, потім вживлюють в організм. Операції дуже коштовні, гроші на них збирають волонтери Народного Проекту  http://www.peoplesproject.сом/ за проектом  «Біотех- еабілітація поранених».

Наразі, завдякі тим хто підтримав проект «Біотех-реабілітація поранених», Андрій отримав можливість пройти лікування за допомогою клітинних технологій. Мета лікарів – повністю відновити кістку та функції ноги. Зараз боєць вирушив додому набиратися сил. У медичному центрі на нього чекують за півтора місяці на контрольний огляд.

Читайте також:  СІМІС підтримує цивільне населення Донбасу і словом і ділом

Станом на сьогодні, за проектом лікувались 55 пацієнтів з важкими бойовими травмами кінцівок, Отримані результати – 42 пацієнти на різних етапах лікування. 34 поранених бійців АТО повністю вилікувані. Решта поранених чекають, поки збираються кошти. Оскільки держава, через законодавчі та інші обмеження, не може підтримувати біотехнології у лікуванні, поранені солдати сподіваються лише на допомогу Народу.

Долучайтесь до благодійної справи, перерахував кошти на рахунок зазначений на сайті http://www.peoplesproject.com/biotech/. Добро завжди повертається.

Top-main-operatiion

in-Main1

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору