1 Август
Військові зі 128 бригаді отримали оптичних приладів та супутніх аксесуарів на суму близько 100 тисяч гривень
Важливо

Військові зі 128 бригаді отримали оптичних приладів та супутніх аксесуарів на суму близько 100 тисяч гривень

548
Мініатюра: top

Наприкінці минулого тижня, волонтери People`s Project  доправили на передову для 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади оптичних приладів та супутніх аксесуарів на суму близько 100 тисяч гривень. Всі передані речі вже у військових, виконують бойові завдання. На ці прилади там дуже чекали. Позиції, що тримають хлопці в районі шахти “Бутовка”, стратегічно дуже важливі не тільки для цього сектору, а й для фронту взагалі. На них, в тому числі, тримається оборона в районі аеропорту Донецька. Бійці 128-ої протистоять підрозділам терористів, що сидять в новому терміналі.

Між нашими опорними пунктами та позиціями окупантів поле, що перемежовується вузькими насадженнями дерев та кущів. Тут вже звикли до щоденних перестрілок та мінометних обстрілів. Військовим потрібна якісна оптика щоб завадити супротивнику підійти на близьку відстань. Важливі як тепловізори, так і якісні біноклі. Інколи вночі, коли особливо спекотне, через тепло від землі та місячне сяйво тепловізор занадто засвічує, а от гарний бінокль допомагає бачити.

Трохи раніше, до цього ж підрозділу волонтери передали два посилених бліндажі, щоб хлопці були захищені під час обстрілів. Один з бліндажів вже встановлено та використовують. Інший, через постійні обстріли, на жаль, встановити ще не вдалося. Так там у них гаряче.

Збираючи кожну передачу для наших хлопців на передову, хоч малу чи велику, волонтери сподіваються уберегти їх та допомогти повернутися з перемогою, цілими і здоровими. Тим самим, вони уберігають й себе та нас з вами від поганих новин з фронту. Закликаємо всіх небайдужих допомогти нашим солдатам вистояти та перемогти у цій війні. Долучайтеся до благодійної справи – добро завжди повертається.

top

Top-Butovka

In-Butovka

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору