1 Август
У Святогірському позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Яструбок», що на Донеччині, відбулася військово-патріотична гра «Яструбята-соколята».
Новини

У Святогірському позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Яструбок», що на Донеччині, відбулася військово-патріотична гра «Яструбята-соколята».

757
Мініатюра: 05 демонстрація інших можливостей робота

На даний час у таборі оздоровлюється 200 дітей, понад 20% із них із сімей переселенців з окупованих та прикордонних з окупованими територіями районів. Реабілітація дітей стала можливою завдяки громадській міській організації з Добропілля — «Твій шанс».

За доброю традицією представниками Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу АТО було до проведення  гри було залучено військових інструкторів за різними напрямками діяльності.

Так військові спеціалісти центру розмінування провели з дітьми заняття з ознайомлення з вибуховими, мінними речовинами та правилами безпеки при поводженні з ними. Було продемонстровано можливості робота для безпечного розмінування вибухових пристроїв та роботу кінолога по пошуку вибухових речовин.

Представник медичного забезпечення провів заняття з тактичної медицини, показав та відпрацював з дітьми методи зупинення кровотечі – накладення джгуту, пов’язки, тампонаж. Першу допомогу при зупинці серця, переломах та евакуацію з поля бою.

Спеціалісти оперативного забезпечення розповіли про порядок та правила використання загальновійськового захисного комплекту та протигазу, показали нові зразки протигазів, що дозволяють не тільки розмовляти, а також пити воду.

Читайте також:  З Днем перемоги

Було здійснено показ новітніх зразків легкої броньованої техніки, а саме «Козак» та «КрАЗ Кугуар». Усі бажаючі могли оцінити бронеавтомобілі з зовні та з середини, сфотографуватись.

Військовослужбовці  Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва штабу АТО прийняли участь у якості інструкторів на полосі перешкод та виконанні силових вправ.

Спілкування проходило у доброзичливій та неформальній атмосфері, дітям було цікаво, а кількість питань до інструкторів була на межі їх можливостей.

01 Відкриття військово-патріотичної гри

04 переміщення знайденогопредмету

05 демонстрація інших можливостей робота

07 Демонстрация вибухонебезпечних предметів

08 Кінолог із специально-тренованою собакою

11 відпрацювання зупинення кровотечі

12 відпрацювання зупинення кровотечі

14 Спеціалісти РХБЗ демострують нові зразки протигазів

17 порядок вдівання загальновійськового захисного комплекту

20 виконання силових вправ

24 проходження елементів полоси перешкод

27 демонстразія зразків техніки

28 демонстразія зразків техніки

29 демонстразія зразків техніки

30 Екіпіпровка

31 запитання, запитання, запитання

Олексій Мазепа
Статті:1708
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1708
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору