Важливо
Все про: mariupol(496) діти(691)

Офіцери ЦВС ОТУ «Маріуполь» передали діткам із соціально вразливих родин одяг та взуття

769
Мініатюра: 3а

Перебуваючи у дитячому садочку населеного пункту Новоселівка Друга, Волноваського району, яким опікуються офіцери групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь», стало відомо, що дворічна онука багатодітної мами перестала відвідувати цей заклад у зв’язку із погіршенням стану здоров’я. За словами керівника дитсадка, маленька дівчинка, граючись з дітками швидко втомлювалась та починала задихатись.

Військові вирішили відвідати цю родину та визначити її проблеми. Як виявилось, дівчинка дійсно хвора. Її мати тимчасово не працює і зараз шукає роботу в Маріуполі, а також намагається зібрати кошти, необхідні для обстеження дитини.

Офіцери групи ЦВС, які самі займаються благодійністю, вирішили допомогти цій родині. Завдячуючи дружині одного із співробітників цивільно-військового співробітництва, яка ініціювала збір допомоги для дітей Донеччини, вдалось зібрати та відправити на схід дитячий одяг та взуття.

Читайте також:  CIMIC завітали до побратимів з допомогою від волонтерів

Частину з цієї допомоги офіцери ЦВС доправили маленькій мешканці населеного пункту Новоселівка Друга, а решту – для діток із соціально вразливих родин села Новогригорівка.

Також волонтери проекту «Польова пошта» доправили матері-одиночці села Новогригорівка, яка виховує п’ятимісячну дитину, два комплекти підгузків.

5а

1а

2а

3а

4а

Олексій Мазепа
Статті:1844
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1844
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору