Новини
Все про: Докладно(847)

Привітання з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України

2800
Мініатюра: imgb8170ea32af2dc67e0fc04fc5cdadfd9

Управління цивільно-військового співробітництва щиро вітає особовий склад Повітряних Сил з нагоди професійного свята Дня Повітряних Сил Збройних Сил України.

Сьогодні Повітряні Сили Збройних Сил України гідно несуть бойове чергування з протиповітряної оборони і виконують бойові завдання з охорони державного кордону України у повітряному просторі, протиповітряної оборони важливих державних об’єктів та припинення протиправних дій повітряних суден у повітряному просторі України.

Дозвольте побажати Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у Вашій благородній справі служіння Батьківщині. Нехай мрія про мирне майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь.

Хай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів і випробувань, даруючи серцю втіху, а душі мир і спокій. Нехай супутниками Вашого життя завжди будуть успіх, добро і щастя. Людських радощів, земних гараздів, миру і злагоди Вам і Вашим рідним.

Читайте також:  Вітаємо з Днем інженерних військ
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору