10 Август
В.О. Міністра охорони здоров’я України відвідала медичні установи населених пунктів на лінії розмежування
Новини
Все про: mariupol(537)

В.О. Міністра охорони здоров’я України відвідала медичні установи населених пунктів на лінії розмежування

843
Мініатюра: MOZ_Marik (2)

7 серпня, у Волновасі, на запрошення керівництва Первинної медико-санітарної допомоги району з робочим візитом перебувала виконуючий обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Метою її візиту було вивчення питань проведення медичної реформи у Волноваському районі та особливості надання первинної медико-санітарної допомоги населенню, яке мешкає у населених пунктах поблизу лінії розмежування та медичної допомоги військовослужбовцям в районі проведення антитерористичної операції.

Уляна Супрун високо оцінила роботу, яку проводять військові у селах Приазов’я та пообіцяла докласти зусиль аби вдосконалити їхні починання. Мова йшла про необхідність надання у регіон пересувного стоматологічного кабінету, діагностичного центру та лабораторії. Якщо ця ідея буде реалізована, для мешканців сіл поблизу лінії розмежування так і для військовослужбовців, доступність отримання медичних послуг значно зросте.

Після наради в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун разом з головним лікарем первинної медико-санітарної допомоги Волноваського району Є. Юрченко, головою Волноваської райради В. Лубінцем у супроводі групи офіцерів цивільно-військового співробітництва «Волноваха» відвідала фельдшерські пункти охорони здоров’я та амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Волноваського району. В.о. міністра побувала у населених пунктах Степне, Валер’янівка, Златоустівка, Калініне.

Читайте також:  У Керченській протоці російські окупанти продовжують створювати перешкоди проходу кораблів в українські порти

MOZ_Marik (1)

MOZ_Marik (2)

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору