Новини

Дитячий садок у Старогнатівці отримав від благодійників дитячу літературу українською мовою

642
Мініатюра: Books_2

Волонтери проекту «Польова пошта» разом з офіцерами цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь» передали дитячому садку-яслам села Старогнатівка Волноваського району дитячу літературу українською мовою та іграшки.

Книги надіслали благодійники з багатьох куточків України, відгукнувшись на заклик волонтерів проекту «Польова пошта».

У цьому дитячому закладі дошкільної освіти, як в багатьох інших населених пунктах Донеччини існує проблема із навчальною та художньою літературою на державній мові. А з цього року, окрім мов національних меншин, у дитячих закладах будуть вивчати і українську мову. Тож подарунок від благодійників був дуже доречним.

Крім цього, під час перебування офіцерів ЦВС ЗСУ у закладі, його керівники повідомили, що існують ще кілька нагальних проблем. Зокрема, із доставкою питної води, відсутня ємність для зберігання води, потребує ремонту твердопаливний котел. Офіцери цивільно-військового співробітництва спільно з керівниками дитсадка візьмуться за їхнє вирішення вже найближчим часом.

Читайте також:  Мешканці Мар`їнки готуються до зими

Books_2

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору