Важливо

Військові лікарі надали допомогу мешканцям селища Гранітне, що знаходиться на лінії розмежування

899
Мініатюра: Medics (3)

Військові лікарі 61-го мобільного шпиталю продовжують практику надання медичних послуг мешканцям населених пунктів, які розташовані на лінії розмежування у зоні відповідальності оперативно-тактичного угрупування «Маріуполь».

Так, 10 серпня, група офіцерів цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь» в амбулаторії села Гранітне Волноваського району організували супровід та амбулаторний прийом військовими лікарями мешканців цього населеного пункту. Крім цього, для надання правової допомоги прибув юрист благодійного фонду «Право на захист».

Напередодні, через персонал первинної медичної допомоги було оповіщено людей. 45 мешканців села отримали консультаційну допомогу терапевта, кардіолога та хірурга. Крім того, військові лікарі надали допомогу за місцем проживання одному лежачому хворому. У свою чергу 10 селян отримали юридичну допомогу. Люди, в основному, цікавились питаннями нюансів оформлення та переоформлення спадщини та особливостей сплати кредитів.

Читайте також:  Маріупольській школі-інтернат передали навчальну літературу та іграшки

Мешканці Гранітного подякували військовим за надану їм можливість отримати медичні та юридичні послуги.

Medics (1)

Medics (2)

Medics (3)

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору