13 Август
Мешканці населених пунктів поблизу лінії розмежування отримали продукти та медикаменти від благодійної організації «Час робити добро»
Новини

Мешканці населених пунктів поблизу лінії розмежування отримали продукти та медикаменти від благодійної організації «Час робити добро»

777
Мініатюра: Marik_chas_robyty_dobro (1)

Офіцери групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь» здійснили супровід благодійників Християнської волонтерської групи «Час робити добро», які доставили продукти харчування, медикаменти та дитячу літературу у населені пункти поблизу лінії розмежування. Гуманітарний вантаж збирали небайдужі мешканці Запорізької області. Він призначався, як для місцевого населення та і для дитячих садків зони АТО.

Напередодні цієї благодійної акції військові визначили нагальні потреби дитячих установ та передали цю інформацію волонтерам організації «Час робити добро». Які, у свою чергу, організували збір необхідного та доставку до зони АТО.

У селі Гнутове родині, яка виховує дитину-інваліда, були передані продукти харчування та вкрай необхідні лікарські засоби. Мешканці невеличкого села Пищевик отримали хліб. Для жителів села Старомар’їнка, яке знаходиться у «сірій зоні», благодійники доставили медикаменти. А у Новогригорівку – хліб, чай, крупу, медичні засоби та дитячу літературу.

Крім цього, у дитячі садочки Чермалика, Новоселівки, Гранітного та Старогнатівки благодійники доставили понад 500 кілограм картоплі та понад 20 кг кам’яної солі.
За словами представників Християнської волонтерської групи «Час робити добро» найближчим часом вони привезуть черговий гуманітарний вантаж у інші населені пункти у зоні відповідальності оперативно-тактичного угрупування «Маріуполь».

Читайте також:  Тривають роботи щодо розмінування навколо Новотроїцького та Березового

Marik_chas_robyty_dobro (2)

Marik_chas_robyty_dobro (1)

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору