Важливо
Все про: mariupol(457) дснс(2)

У центрі села Лебединське виявили та знешкодили снаряд, що не розірвався, — ЦВС «Бердянське»

637
Мініатюра: 2 (3)

До офіцерів групи цивільно-військового співробітництва «Бердянське» звернувся сільський голова населеного пункту Лебединське, який повідомив, що на площі біля сільського магазину мешканці виявили підозрілий металевий предмет. У людей були всі підозри, що це міг бути снаряд, оскільки останнім часом російські окупаційні війська дуже часто обстрілюють околиці цього села.

Військові негайно зв’язались з фахівцями Державної служби з надзвичайних ситуацій, повідомили про потенційно небезпечну знахідку та попросили його обстежити на місці.

Читайте також:  Під час проведення робіт з відновлення газопроводу в н.п. Мар'їнка групи ОБСЄ та ЦВС потрапили під обстріл снайпера

Тим часом офіцери ЦВС евакуювали відвідувачів магазину, попередили про небезпеку мешканців навколишніх будинків та здійснили супровід оперативної групи ДСНС.

За словами сапера, небезпечним предметом виявився 30-мм снаряд, вистріляний з бойової машини піхоти, та який не розірвався. Траєкторія входження в землю цього снаряда вказувала на те, що стріляли з позицій сепаратистів. Тож якби люди не проявили пильність і не попередили військових, могла б статися трагедія.

2 (3)

Небезпечним предметом виявився 30-мм снаряд, вистріляний з бойової машини піхоти, та який не розірвався

4

У центрі села Лебединське виявили та знешкодили снаряд, що не розірвався

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору