Важливо
Все про: mariupol(480) дснс(2)

У центрі села Лебединське виявили та знешкодили снаряд, що не розірвався, — ЦВС «Бердянське»

693
Мініатюра: 2 (3)

До офіцерів групи цивільно-військового співробітництва «Бердянське» звернувся сільський голова населеного пункту Лебединське, який повідомив, що на площі біля сільського магазину мешканці виявили підозрілий металевий предмет. У людей були всі підозри, що це міг бути снаряд, оскільки останнім часом російські окупаційні війська дуже часто обстрілюють околиці цього села.

Військові негайно зв’язались з фахівцями Державної служби з надзвичайних ситуацій, повідомили про потенційно небезпечну знахідку та попросили його обстежити на місці.

Читайте також:  СІМІС разом зі школярами згадали про історичний шлях України в боротьбі за незалежність

Тим часом офіцери ЦВС евакуювали відвідувачів магазину, попередили про небезпеку мешканців навколишніх будинків та здійснили супровід оперативної групи ДСНС.

За словами сапера, небезпечним предметом виявився 30-мм снаряд, вистріляний з бойової машини піхоти, та який не розірвався. Траєкторія входження в землю цього снаряда вказувала на те, що стріляли з позицій сепаратистів. Тож якби люди не проявили пильність і не попередили військових, могла б статися трагедія.

2 (3)

Небезпечним предметом виявився 30-мм снаряд, вистріляний з бойової машини піхоти, та який не розірвався

4

У центрі села Лебединське виявили та знешкодили снаряд, що не розірвався

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору