Новини

Курс підготовки офіцерів за напрямком цивільно-військового співробітництва завершився у Києві

2936
Мініатюра: взємод зі змі

20 серпня, у Києві, на базі навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України, а також військових частин Київського гарнізону та смт. Десна завершився Курс цивільно-військового співробітництва (ЦВС).

Його метою є підготовка особового складу груп ЦВС ЗСУ для участі у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Військовослужбовців з усіх видів Збройних Сил України навчили правилам та методам налагодження комунікації між військовослужбовцями груп ЦВС ЗСУ та представниками органів місцевого самоврядування і соціально вразливих верств населення, а також іншим навичкам, що можуть стати у нагоді під час виконання завдань.

Читайте також:  На Донеччині триває проект «Патріотична школа – 2018»

Однією з найважливіших навичок є вміння співпрацювати з засобами масової інформації для об’єктивного висвітлення тих процесів, які відбуваються у зоні АТО та у яких беруть безпосередню участь представники CIMIC разом із міжнародними і вітчизняними гуманітарними організаціями та різноманітними фондами і волонтерами. З цією метою, за спільної ініціативи Управління ЦВС ЗСУ та керівництва ТРК «Україна» було проведено майстер-клас, щодо роботи з представниками ЗМІ.

Управління цивільно-військового співробітництва висловлює вдячність ТРК «Україна» за сприяння ЗСУ. Особлива подяка Головному редактору ТРК «Україна» Юрію Сугаку та керівнику праймового випуску програми «События» Олені Цинтилі.

взємод зі змі

Майстер-клас, щодо роботи з представниками ЗМІ

мкчх

Лекція від представника МКЧХ

релігія 2

Проведення лекції на тему: “Релігійні організації в конфлікті на Донбасі”

такт мед

Проведення практичних занять з тактичної медицини та з надання першої медичної допомоги

такт підг

Заняття з тактичної підготовки

супрводження предст гум місій

Заняття з тактичної підготовки

39 офіцерів ЗСУ отримали сертифікати про успішне проходження курсу цивільно-військового співробітництва

39 офіцерів ЗСУ отримали сертифікати про успішне проходження курсу цивільно-військового співробітництва

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору