Важливо
Все про: peoplesproject(22)

Табір Kinburn NAVY Сamp прийняв перших військових

1002
Мініатюра: navy

Днями табір Kinburn NAVY Сamp , розташований на Кінбурнській косі, почав свою роботу та прийняв перших військових. Завдяки вашим пожертвам People’s Project http://www.peoplesproject.com/ оплатив за проживання та перевезення бійців до табору. Організатори заходу зробили все можливе щоб військові мали змогу відпочити, подихати свіжим морським повітрям та потренуватися. Фізичних активностей, до речі, запланували чимало та на будь-який смак. Можна лазити на скеледромі, займатися кросфітом з досвіченим та вибагливим тренером Оленою, займатися йогою, є і каноє і SUP-борд. В решті решт, можна просто купатися, або лежати на пляжі та спостерігати за тим як тренуються інші.

People’s Project долучився до збору коштів на цей проект тиждень тому. Вони не хвилини не сумнівалися в доцільності організації табору. Маючи можливість постійно спілкуватися з військовими, як з тими, хто вже демобілізувався так і з тими хто зараз воює, вони знають як важливо для них хоч інколи “відключитися” від війни, навіть не на довго. Море, сонце та можливість відпочити – саме те, що потрібно багатьом нашим захисникам.

Читайте також:  Морпіхам під Маріуполем передали портативні електрогенератори

Закликаємо всіх небайдужих приєднатися до збору кошті. Кожний благодійний внесок має вагу. Долучайтеся до благодійної справи – добро завжди повертається.

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору