27 Август
Благодійники розпочали ремонт шкіл, які постраждали внаслідок обстрілів бойовиків, — ЦВС ОТУ «Маріуполь»
Новини

Благодійники розпочали ремонт шкіл, які постраждали внаслідок обстрілів бойовиків, — ЦВС ОТУ «Маріуполь»

1291
Мініатюра: 6

Благодійні організації продовжують робити свій внесок у відновлення інфраструктури населених пунктів Донеччини. В Маріуполі започаткований проект «Розвиток зв’язків з общинами вздовж лінії конфлікту на сході Донецької області». Він реалізується під егідою громадської організації «Новий Маріуполь» і Української ініціативи UCBI.

У рамках цього проекту розпочато проведення ремонту деяких об’єктів інфраструктури населених пунктів Талаковка та Лебединське. Нещодавно офіцери групи цивільно-військового співробітництва ОТУ «Маріуполь» здійснили супровід партії металопластикових вікон, які призначені для шкіл вказаних населених пунктів. Так, 3 металопластикових вікна було встановлено у Талаківській школі і ще 15 буде встановлено у школі Лебединського. Крім цього, у будівлі школи Лебединського, яке суттєво постраждала від обстрілів бойовиків,  відремонтують ще 20 вікон, а також будуть встановлені нові вхідні двері та двері у їдальню.

Читайте також:  Харківська Видавнича група “Основа” передала навчально-методичну літературу для дітей Донеччини

За словами благодійників, це – лише перша партія з будматеріалами із запланованих восьми, які призначені для ремонтів об’єктів інфраструктури сил на лінії розмежування. Переважно доставлятимуться вікна для сільських шкіл.

1

2
6


4

3

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору