31 Август
Сержант військової служби правопорядку ЗСУ врятував життя 8-річному хлопчикові на Курахівському водосховищі
Новини

Сержант військової служби правопорядку ЗСУ врятував життя 8-річному хлопчикові на Курахівському водосховищі

741
Мініатюра: a92714561df8a7f93cc81ce1c6d0781b

30 серпня на маршруті патрулювання, який проходить біля Курахівського водосховища (Донецька область) патруль військової служби правопорядку Збройних Сил України зауважив у воді хлопчика, якого сильною течією затягувало в глибину водойми. Одночасно військовослужбовці почули ще одного хлопчика, який кликав на допомогу.

Українські військові правоохоронці миттєво прийняли рішення рятувати дитину, повідомили у прес-службі Міноборони України.

Не вагаючись, начальник патруля старший сержант Щасливий А. І., передав зброю солдату Брику В. В. і стрибнув в одязі у воду. Підпливши до хлопчика, який тонув, військовослужбовець витягнув дитину на берег.

Врятований хлопчик виявився місцевим жителем м. Курахове, 2008 р. н. Він розповів військовим, що прийшов із другом до водосховища купатися, але через сильну течію самостійно не зміг виплисти на берег.

Патруль військової служби правопорядку Збройних Сил України у складі рятувальника — старшого сержанта Щасливого А.І., молодшого сержанта Афанасова Д.В. і солдата Брика В.В. — передав дітей їхнім батькам.

За інформацією Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України, військовослужбовця, який врятував життя маленькому хлопчикові, буде нагороджено.

Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь

Іван Кришталь

Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на мою електронну адресу [email protected]
Іван Кришталь
Статті:563
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору